11 yaşındaki hayranını döven rapçi

  • Ana Sayfa
  • 11 yaşındaki hayranını döven rapçi
11 yaşındaki hayranını döven rapçi
11 yaşındaki hayranı Sagopa'nın evini görmek istemişti sadece... Rapçi bir anda dışarı çıktı ve kendisine yakışmayan o hareketi yaptı. Abone olSagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D' south california seo yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındı.

İddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi. Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi.

SAÇINDAN SÜRÜKLEYEREK İÇERİ SOKTU

Bu sırada yine eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu. Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü.Kategori : MAGAZİN