Kılıçdaroğlu Baykalın tepesinde

  • Ana Sayfa
  • Kılıçdaroğlu Baykalın tepesinde
Kılıçdaroğlu Baykalın tepesinde
CHP içten içe kaynıyor. Kılıçdaroğlu'nun yüksek oy alması ve medyadaki yankıları Baykal'ın kurmaylarını rahatsız etti.Abone ol

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek NTV'ye konuk oldu. Burada yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına uygun gören medyaya çat google seo tı.

NTV Ankara temsilcisi Murat Akgün'ün "Kılıçdaroğlu Ankara'dan oday olsaydı kazanır mıydı?" sorusuna Özyürek şu cevabı verdi:

"Bunlerin hepsi bir ihtimal. Kılıçdaroğlu partimize büyük katkı sağlamıştır. Bu başarıda sayın Kılıçdaroğlu'nun önemli bir katkısı vardır. Siyasette sadece başkanlık almak önemli değildir.

İşte ilçe belediyelerini almak, partinin oyunnu etkinliğini de artırmak da çok önemlidir. CHP'nin bu yerel seçimlerden sonra herhangi bir kurultay beklentisinin yönetim değişikliğinin gündeme geleceğini zannetmiyorum.

Elbette CHP ile uğraşmayı seven çevreler vardır. Özellikle medyamız, köşe yazarlarımız bunu çok severler. Hemen bir alternatif çıkardılar.

Ama sayın Kılıçdaroğlu partimizde ağırlığı olan ciddiyeti olan büyük katkı sağlayan bir politikacısıdır."Kategori : GÜNCEL