Donmamak için 4 ceket giymiş

Donmamak için 4 ceket giymiş
Helikopter kazasında yaşamını yitiren İHA muhabiri İsmail Güneş'in soğuktan korunmak için her yolu denediği anlaşıldı.Abone ol

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş’in cenazesi kara yolu ile memleketi Sivas’a gönderildi.

İsmail Güneş’in dün öğle saatlerinde Jandarma Özel Harekat arama kurt colorado seo arma timleri tarafından bulunduğu yerden alınarak otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Devlet Hastanesi morguna kaldırılan cenazesi Adana Adli Tıp Kurulu heyeti tarafından dün gerçekleştirilen otopsinin ardından bu sabah ambulansla memleketi Sivas’a gönderildi.

İsmail Güneş’in cenazesini almaya, Almanya’da yaşayan ağabeyi Mustafa Güneş ile eniştesi Mehmet Kızgın geldi. Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Garnizon Komutanı Albay Sezai Akgün ve Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek hastaneye gelerek İsmail Güneş’in cenazesini uğurladı.

Vali Tanılır, çok olağanüstü bir 5 gün geçirdiklerini belirterek, "çok elim bir kaza oldu. Hepimiz büyük bir üzüntü yaşadık. Olağanüstü bir çalışma yapıldı. Bütün kurumlar ellerinden gelen gayreti gösterdi. Başta Yazıcıoğlu olmak üzere hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.

DONMAMAK İÇİN HER YOLU DENEMİŞ

Bu arada, helikopterin düşmesinin 5 gün sonra cesedi bulunan İHA Muhabiri İsmail Güneş’in soğuktan korunmak için 4 ceketi üst üste giydiği bilgisine ulaşıldı.

Sadece sol ayak bileğinin kırık olduğu tespit edilen Güneş’in kesin ölüm sebebinin bilirkişi heyetinin çalışmaları sonucu hazırlanacak raporda belirtileceği kaydedildi.Kategori : GÜNCEL