Terime İspanyol kancası

Terime İspanyol kancası
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim bu teklife 'hayır' diyebilecek mi bilinmez ama çok yakında kapısı çalınacak. İşte o takım;Abone ol

İspanya'nın Sevilya takımı çok istediği Fatih Terim'e teklif göndermeye hazırlanıyor. Teknik Direktör Manolo Jimenez ile sezon sonunda yollarını ayırma kararı olan Başkan Del ebay seo Nido’nun, özellikle Şampiyonlar Ligi’nde ses getirecek bir ekip kurmaya hazırlandığı ve takımın başına da büyük hayranlık duyduğu Fatih Terim’i geçirmenin planlarını yaptığı öğrenildi

Milliyet'in haberine göre, Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Takım’ın başarısında büyük pay sahibi olan ve birçok ünlü kulübün yeniden iştahını kabartan Teknik Direktör Fatih Terim’e İspanya’nın Sevilla takımının transfer teklifi yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

JİMENEZ GİDİCİ

Başkan Del Nido’nun, Sevilla’nın son dönemlerdeki performansından hiç memnun kalmadığı ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Teknik Direktör Manolo Jimenez ile yollarını kesinlikle ayıracağı bildirildi.
Jimenez’in hem ligde, hem de Avrupa’da başarılı olacağına inanmayan ve takımın ortaya koyduğu inişli - çıkışlı grafikten sıkılan Sevilla başkanının vizyon sahibi bir ismi Sevilla’nın başına getirmek için kolları sıvadığı ifade edildi.

TERİM'İN KAPISINI ÇALACAKKategori : SPOR