Acun Ilıcalıyı kızdıran DVD

Acun Ilıcalıyı kızdıran DVD
Sevilen yarışma Var Mısın Yok Musun'un sonucusu Acun Ilıcalı, piyasaya sürülen DVD ile şok oldu! Neden mi?Abone ol

Korsancılar sinema sektörünün ardından yüksek reytingli programların da DVD'lerini piyasaya sürmeye başladı. İlk olarak Cem Yılmaz'ın yarışmacı olarak katıldığı 'Var mısın, Yok musun?'un korsan DVD'si tezgahlardaki yerini aldı..

Korsancılar her fırsatı değerlendirmeye başladı. Yıllardır sinema piyasasını ele geçiren korsancılar, şimdi de TV dünyasına gözlerini dikti. Ekranlarda yü avukat seo ksek reyting getiren programları hedef belirleyen korsancılar, ilk adımı da Cem Yılmaz'ın katıldığı 'Var mısın, Yok musun?' programıyla attı. Cem Yılmaz'ın lösemi hastası Elif için yarıştığı 'Var Mısın Yok musun?', yayınlandıktan sonra büyük yankı uyandırmıştı. Herkesi gülmekten kırıp geçiren ve adeta programı bir stand-up şovuna dönüştüren bölüm, günlerce hem gazete ve televizyonlarda geniş yer almış, hem de ünlü yazarların köşelerine konu olmuştu.

KORSANIMIZ ÇIKMIŞ!

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı 'Var mısın Yok musun?'un korsan DVD'sinin piyasaya sürüldüğünü bildiğini söyledi: "Beni bu durumdan haberdar eden kişi Cem Yılmaz'dı. Beni aradı ve 'Bizim korsan filmimizi piyasaya çıkarmışlar, haberin var mı?' diyerek olayı anlattı." Ilıcalı konuyla ilgili, programının yayınlandığı kanalla da konuşacağını belirterek şunları söyledi:

YASAL İŞLEM BAŞLATACAĞIM

"Bu durum hükümetin kanayan yarası... Benim bu işten mağdur olmam hiç önemli değil. Zaten bakacak olursanız benim bir mağduriyetim de yok. Çünkü ben programımın DVD'sini çıkarmayı düşünmüyordum. 'Cem Yılmaz'lı Var mısın Yok musun' korsan dünyasının en komik versiyonu oldu sanırım. Ama bu işe bir konuda müdahil olmak lazım. Kanalımla da konuşup hemen yasal işlem başlatacağım. Böylesine etikten ve ahlaktan uzak bir oluşumda benim de yer aldığımı gösterircesine, korsan DVD üzerine fotoğrafım ve prodüksyon şirketim yer alıyor. Olayda benim de olduğum gibi kötü bir izlenim yaratmış. Gereken ne ise yapacağım."Kategori : GÜNCEL