Levent Kırcanın hayatındaki gizli acı!

  • Ana Sayfa
  • Levent Kırcanın hayatındaki gizli acı!
Levent Kırcanın hayatındaki gizli acı!
O bir komedyen, herkesi güldürüyor ama hayatında çok büyük bir acı gizli. Kırca o anısını anlattı. Yaşadıkları ilk kez ortaya çıktı. Abone ol

Kanaltürk'te yayınlanan Yüksel Aytuğ'un hazırlayıp sunduğu 'Medyatik' programının bu haftaki konukları Levent Kırca ve Fikret Hakan o e-ticaret seo ldu. Kırca'nın programda hayatı ile ilgili yaptığı ilginç açıklamalar şaşkınlık yarattı:

BABAMI 25 YAŞINDA GÖRDÜM

Babam ilkokul çağımda bizden ayrılmış. İlk kez 25 yaşımda gördüm. Annem telefon açtı; 'Baban geldi' diyerek beni Bodrum'a çağırdı. Heyecanlıyım tabii babamı göreceğim diye... 'Benim babam da nasıl bir adam bakalım? Herkes gibi onun da burnu var mı, kulağı var mı?' diye merak ediyorum. Eve girdim, uyuyor. Yine göremedim. Yarım saat sonra uyandı, salonda karşılaştık. Annem tanıştırdı bizi, 'Bu baban, bu oğlun' diyerek. Ben kibar bir sesle, 'Sizi tanıdığıma memnun oldum baba' dedim. 'Oğlum, ben de sizi tanıdığıma memnun oldum' dedi. Sonra devam etti: 'Sarılmayacak mısın bana?' Ben öylece donup, kaldım. Sonra dedim ki, 'İçimden gelmiyor sarılmak...' Çünkü o geçen yıllar, acısı büyük yıllardı.



Kategori : MAGAZİN