Süper Ligde 24.hafta maç programı!

  • Ana Sayfa
  • Süper Ligde 24.hafta maç programı!
Süper Ligde 24.hafta maç programı!
Turkcell Süper Lig'de rekabet devam ediyor.24.haftanın maçları,derbileri ise şöyle;Abone ol

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 24. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 26., TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 9., TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 5., TFF 3. Lig Klasman Gruplarında ise 4. hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:
-TURKCELL SÜPER LİG-
Bugün:
20.00 Fenerbahçe-Kocaelispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
Yarın:
13.30 Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Antalya Atatürk)
15.15 Ankaragücü-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)
15 Mart Pazar:
13.30 Denizlispor-Hacettepe (Denizli Atatürk)
13.30 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
15.15 Ankaraspor-Kayserispor (Yenikent ASAŞ)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)
-BANK ASYA 1. LİG-
Yarın:
13.00 Kardemir Karabükspor-Diyarbakırspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
15 avukat reklam Mart Pazar:
13.00 Boluspor-Kasımpaşa (Bolu Atatürk)
13.30 Malatyaspor-Altay (Malatya İnönü)
13.30 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
13.30 Güngören Belediyespor-Adanaspor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (19 Eylül)
13.30 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Rize Atatürk)
13.30 Giresunspor-Kartalspor (Giresun Atatürk)
16 Mart Pazartesi:
20.00 Manisaspor-Sakaryaspor (Manisa 19 Mayıs)
TFF 2. LİG-
Yükselme Grubu
--------------
15 Mart Pazar:
13.30 Belediye Vanspor-Tarsus İdmanyurdu (Van Atatürk)
13.30 Körfez Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Alparslan Türkeş)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Çorumspor-Beykoz 1908 (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Tokatspor-Eyüpspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
1. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Pendikspor-Gaziosmanpaşaspor (Pendik)
13.30 Bozüyükspor-Gebzespor (Bozüyük İlçe)
13.30 BUGSAŞ Spor-Dardanelspor (Ankara OSTİM)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi (Darıca İlçe)
2. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
19.00 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye İlçe)
15 Mart Pazar:
13.30 Alanyaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Alanya Milli Egemenlik)
13.30 Denizli Belediyespor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Adana Demirspor-Afyonkarahisarspor (5 Ocak-Seyircisiz)
3. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Konya Şekerspor-İstanbulspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
13.30 Kırıkkalespor-Etimesgut Şekerspor (Fikret Karabudak)
13.30 Kırşehirspor-Türk Telekomspor (Kırşehir Ahi)
13.30 Alibeyköyspor-İstanbul Maltepespor (Alibeyköy)
4. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
13.30 Arsinspor-Karsspor (Arsin İlçe)
15 Mart Pazar:
13.30 Pazarspor-Yimpaş Yozgatspor (Pazar İlçe)
13.30 Çankırı Belediyespor-Ofspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Erzurumspor-Trabzon Karadenizspor (Cemal Gürsel)
5. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Şanlıurfaspor-Adıyamanspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
13.30 GASKİ Spor-Malatya Belediyespor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Mardinspor-Şanlıurfa Belediyespor (21 Kasım)
-TFF 3. LİG-
1. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 OYAK Renault-Anadolu Üsküdar 1908 (OYAK Renault)
13.30 Gölcükspor-Yalovaspor (İhsaniye)
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
2. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Bandırmaspor-Aydınspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Mustafakemalpaşaspor-Menemen Belediyespor (Mustafakemalpaşa İlçe)
13.30 Ispartaspor-Torbalıspor (Isparta Atatürk)
3. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
13.30 Keçiörengücü-Bursa Nilüferspor (Ankara Aktepe)
15 Mart Pazar:
13.30 İnegölspor-Orhangazispor (İnegöl İlçe)
4. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Erzincanspor-Ünyespor (13 Şubat)
13.30 Bulancakspor-Araklıspor (Bulancak İlçe)
5. Klasman Grubu
----------------
15 Mart Pazar:
13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Belediye Bingölspor (Seyrantepe)
13.30 Batman Belediyespor-Batman Petrolspor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Ceyhanspor-Bağlar Vuralspor (Ceyhan İlçe)
13.30 Siirtspor-Kilis Belediyespor (Siirt Atatürk)



Kategori : SPOR