Reuters Türkiyenin Brad Pittini ilan etti

  • Ana Sayfa
  • Reuters Türkiyenin Brad Pittini ilan etti
Reuters Türkiyenin Brad Pittini ilan etti
Arap dünyasının starı Kıvanç Tatlıtuğ ile Reuters röportaj yaptı. Ünlü haber ajansı Tatlıtuğ'a böyle başlık attı.Abone ol

Reuters, "Türkiye'nin Brad Pitt'i" dediği Kıvanç Tatlıtuğ'un, Arap ülkelerinde Türkiye'nin popülerliğini artırdığını anlattı..

İngiliz haber elektronikçiler çarşısı ajansı Reuters, Türkiye'nin Arap dünyasında son dönemde artan popülaritesine dikkat çektiği haberinde, bu ülkelerde yayınlanan Türk dizileri sayesinde üne kavuşan oyuncu-manken Kıvanç Tatlıtuğ'a da geniş yer ayırdı.

Kısa süre içinde, yayınlanan dizilerle Arap ülkelerinde adını duyuran oyuncu için Türklerin Brad Pitt'i" benzetmesi yapılarak, "Sarı saçlı, mavi gözlü, romantik hareketli Türk oyuncu, Arap dünyasındaki kadınların kalbini fethediyor" ifadelerine yer verildi.

2 KAT TURİST GELDİ
Reuters'e konuşan yakışıklı oyuncu da duygularını şöyle dile getirdi: Arap ülkelerine gittiğimde kadınların tepkisi inanılmaz oluyor. Çığlık atarak yanıma geliyorlar. Ağlayanlar bile oluyor. Her yaştan hayranım oluyor. Müslümanım ve Ortadoğu ile çok yakın bir kültürümüz var. Bu yüzden çok ilgililer."Kategori : MAGAZİN