Hadise o kıyafeti giymeyecek

Hadise o kıyafeti giymeyecek
Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmeye hazırlanan Hadise, o meşhur kıyafeti giymeyecek.Abone ol

Türkiye'yi Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmeye hazırlanan Hadise, kendisi için "kumaşsız kıyafet" hazırladığını duyuran tasarımcı Muammer Ketenci'yle hiçbir temasının olmadığını söyledi.

Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliği konutunda Belçikalı ünlü şarkıcı ve yapımcı Bart Peeters'la birlikte basın toplantıs Kumlama kumu ı düzenleyen Hadise, neden Türkiye'yi temsil ettiğinin sorulması üzerine "Basit bir cevabım olacak. Çünkü ben Türk kızıyım. Türk kökenim benim için çok anlamlı" dedi.

Hadise, doğup büyüdüğü Belçika'da güzel günler geçirdiğini ve birçok başarıya imza attığını fakat "asla Türk kökenini saklamadığını" belirterek "Türkiye'yi temsil edecek olmaktan onur duyduğunu" vurguladı.

SÜRPRİZ YAPACAK

Yorucu olmasına rağmen kendisini destekleyenlerden aldığı güçle aralıksız sürdürdüğü tanıtım turlarıyla "Avrupa'da Türk kökenli olmayanlardan da destek almayı umduğunu" dile getiren Hadise, bu yönde iyi işaretler aldığını ve ziyaret ettiği ülkelerde yoğun ilgi gördüğünü anlattı.

"Beklenmedik şeyler yapmayı sevdiğini" söyleyen Hadise, Moskova'daki yarışmaya herkesin "Türkler tipik göbek dansı yapar" beklentisini boşa çıkaracak şekilde hazırlandığını ve "sürpriz yapacağını" kaydetti.

O ELBİSEYİ GİYMEYECEĞİM

Hadise, kendisi için "kumaşsız kıyafet" hazırladığını açıklayan tasarımcı Muammer Ketenci'yle "hiçbir görüşme yapmadığını" vurgulayarak "Onunla çalışmayacağım. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Herkese 'kıyafetimi hazırlayacağını' söylüyor ama bu doğru değil. Kıyafetim 1 Ocak'ta TRT'deki gösterimde giydiğime benzemeyecek, farklı bir şey olacak. Harekete uygun, hafif bir elbise olacak" şeklinde konuştu.
Kategori : MAGAZİN