Günün en iyi web sitesi seçildi

  • Ana Sayfa
  • Günün en iyi web sitesi seçildi
Günün en iyi web sitesi seçildi
Arçelik Sevgililer Günü Sitesi Favourite Website Awards’ta “Günün En İyi Web Sitesi” olarak Seçildi. Abone ol

Favourite Website Awards ( www.thefwa.com ), 27 Şubat 2009’da “günün en iyi web sitesi” olarak Arçelik’in Sevgilililer Günü için yapılan www.enparlakgece.com projesini seçti.

Crispin Porter+Bogusky, Farfar gibi dijital pazarlamaya yön veren ajansların üst düzey yöne neck lift prices turkey ticileri ve Adobe, Sony Playstation, Adidas, Diesel ve Microsoft gibi şirketlerin global pazarlama ve iletişimden sorumlu yöneticilerinden oluşan jürisiyle, FWA web dünyasının Oscar’ı olarak görülüyor.

2008 Sevgililer Günü için yapılan “Sevgiliye Kurabiye” projesiyle “Mikro Site” kategorisinde Kristal Elma kazanan Arçelik, kişiye yıldızlarla çizim yapabilme imkanı sunan ”En Parlak Gece” projesiyle, 2009 Sevgililer Günü’ne de damgasını vurdu.

Binlerce yıldızın bulunduğu sanal gökyüzünde yapılan çizimi, 3 boyutlu olarak farklı açılardan izleme imkanı sunan www.enparlakgece.com kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edildi.

Ayrıca FWA’da www.rulethestars.com linki ile yayınlanan “En Parlak Gece”, farklı ülkelerden de binlerce ziyaretçi aldı.

Arçelik teknolojiye verdiği önem doğrultusunda web sitesindeki yaptığı yenilikçi ve farklı web uygulamalarıyla tüketicilerinin beğenisini kazanmaktadır. www.arcelik2009.com projesiyle de internet kullanıcılarına alternatif bir yılbaşı kutlama olanağı sunan Arçelik, bu tarz özel projeleriyle internet dünyasında da ilklere ve yeniliklere imza atmaya devam ediyor.Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ