Cinayeti anlattı tüyleri ürpertti!

  • Ana Sayfa
  • Cinayeti anlattı tüyleri ürpertti!
Cinayeti anlattı tüyleri ürpertti!
İki kuş geldi ve bebeğimi öldürmemi söyledi. İşte bu cümlelerle başlayan itiraflar, insanın kanını donduruyor!Abone ol

Kağıthane'de 33 günlük bebeğini öldürdüğü öne sürülen Sümeyye D, cezai ehliyeti olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. Anne Sümeyye D'nin anlattıkları tüyler ürpetti.

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğindeki işlemlerinin arından Şişli Adliyesine gönderilen Sümeyye D. ile eşi Eyüp D, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Çakırtaş tarafından ayrı ayrı sorgulandı.

Savcılık sorgusunun ardından Eyüp D. s montana seo erbest bırakılırken, Sümeyye D. tutuklanması istemiyle Şişli Nöbetçi 2. Sulh Ceza Mahkemesine sevk edildi.

Eşinin, psikolojik rahatsızlığı nedeniyle 2003'ten beri çeşitli hastanelerde tedavi gördüğünü ifade eden Eyüp D, ''2008'in başlarına kadar ilaçlı tedavi devam etti. Eşim hamile kalınca doktorların izniyle ilaçları kestik. Hamileliği süresince hiçbir ilaç almadı. Sadece bir kez hastaneye terapi için gittik'' diye konuştu.

Eyüp D, şubat ayında çocukları Aslıhan Dilara D'nin dünyaya geldiğini belirterek, bebeğe süt verebilmek için eşinin ilaçlarını almadığını kaydetti.
Olaydan 4-5 günce eşinin, kendisine evde sesler duyduğunu ve gölgeler gördüğünü söylediğini ifade eden Eyüp D, eşini sakinleştirmeye çalıştığını anlattı.

ANLATTIKLARI TÜYLER ÜRPETTİ!

Eyüp D, olay gecesi eşiyle saat 02.30'a kadar televizyon izleyip bebekle oynadıklarını kaydederek, şöyle devam etti:

''Eşim sabah kalktığında, 'Kızmazsan sana bir şey söyleyeceğim' dedi. Kızmayacağımı söyleyince, gidip arka odaya bakmamı istedi. Gittiğimde, çocuğumun ölmüş olduğunu gördüm. Eşime neden yaptığını sorduğumda, 'Gece iki kuş geldi. Biri, bebeğimi şehit etmem gerektiğini, eğer şehit etmezsem gelecekte bunun sıkıntılarını herkesin çekeceğini söyledi. Bunu yapamayacağımı, yavruma kıyamayacağımı söylediğimde, arka odaya götür, Eyüp duymasın dediler. Ben de bebeği arka odaya götürerek, yüzüne örtüyü bastırıp öldürdüm. Sonra kuş, kan akmazsa şehit olmaz deyince, mutfaktan aldığım bıçakla bebeğimin yanına gittim, ama yapamadım. O zaman kuş, elinle yüzünü kapa, o zaman yaparsın dedi. Ben de öyle yaptım. O şehit oldu' şeklinde olayı anlattı.''

PSİKOLOJİK SORUNLAR YIPRATTIKategori : GÜNCEL