Kılıçdaroğluna billboard şoku!

  • Ana Sayfa
  • Kılıçdaroğluna billboard şoku!
Kılıçdaroğluna billboard şoku!
Kılıçdaoğlu, burnundan soluyor. Kendi reklam afişinin hemen yanında çok iddialı başka bir reklam Kılıçdaroğlu'nu çıldırttı!Abone ol

İstanbul billboardlarında ilginç bir kitap ilanı yayınlanmaya başladı. Billboardlarda CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdadoğlu'nu suçlayan bir kitabın tanıtımıyla, Kılıçdaroğlu'nun seçim ilanları yan yana yayınlanmaya başladı.

Billboardların bir yanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul halkından yerel seçimler için oy istediği afişler bulunuyor. Hemen yanında ise Kılıçdaroğlu'nu

Kitabın tanıtımında neler yazıyor? MİT wisconsin seo raporuna atfen düşülen notta
Kılıçdaroğlu'nun burslu olarak
gönderildiği dönemde Paris'teki Kürt
Enstitüsü'nün müdavimlerinden olduğu
öne sürülüyor.

Ayrıntılı raporlarda Kılıçdaroğlunun
SSK'ın başında olduğu dönemde,
10 bine yakın kişinin işe alındığına
dikkat çekilirken, söz konusu sahısların
tamamına yakının bölücü olduğunun
altı çiziliyor. Ayrıca 100'den fazla
PKK ve TKLP terör örgütü
mensubunun da kritik noktalara
yerleştirildiği belgeleriyle ortaya
konuluyor. Batı Çalışma Grubu
raporunda, Kılıçdaroğlu'nun
icraatlarıyla ilgili şok bilgiler yer
alıyor.

suçlayan "Dosyacı Kemal'in Dosyası" adını taşıyan kitabın ilanları. İlanlarda Kılıçdaroğlu'nun örgüt üyelerini işe aldığı, yakınlarına ihalelerde rant sağladığı, bölücü olduğu ve Batı Çalışma Grubu tarafından fişlendiği iddiaları yer alıyor.

NASIL OLUP DA AYNI ANDA YAYINLANDI

Bu arada aylar önce yapılan rezervasyonlar ve astronomik rakamlarla yayınlanan ilanların nasıl olup da Kılıçdaroğlu'nun verdiği ilanlarla yan yana geldiği vatandaşların kafasında soru işareti yarattı. Oldukça astronomik fiyatlara mal olan billboard ilanlarını, bu yükü kaldıramayacak bir yayınevinin yayınlaması dikkat çeken diğer konu.

REKLAM DİLİNDE KARŞI PROPAGANDA

Reklamcılık dilinde karşı propaganda adı verilen bu tarzla, Kılıçdaroğlu'nun vermek istediği mesajların ve istediği oyların önüne geçilmek isteniyor. Siyasi kulislerde bu tarz bir karşı propagandanın, AK Parti kurmayları tarafından, yıldızı günden güne yükselen Kılıçdaroğlu'nun imajının karalanmasına yönelik olarak sahneye konulduğu belirtildi.

Yazarı var ama ulaşılamıyor. Peki bu isim kim? Ayrıntılar haberin devamında...

[PAGE]

Kategori : GÜNCEL