Soylu Ağrıda hükümete çattı

  • Ana Sayfa
  • Soylu Ağrıda hükümete çattı
Soylu Ağrıda hükümete çattı
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, yeni siyaset ve demokrasi anlayışıyla, yeni bir Türkiye için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Abone ol

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, yeni siyaset ve demokrasi anlayışıyla, yeni bir Türkiye için çalışmalarını sürdürdüklerini sö north california seo yledi.

Ağrı'nın Erzurum Caddesi'nde toplanan partililere merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıtan Soylu, yaptığı konuşmada, şunları ifade etti:

''Ağrı'nın yiğit insanlarıyla beraber aylardır ülkemizin güzel insanlarını kucaklamaya çalışıyorum. Ülkemizin yarınları için yeni bir yürüyüş başlattık. Ahlaklı siyaset, ahlaklı demokrasi ve ahlaklı ekonomi dedik. Ötekisi olmayan Türkiye'yi bu büyük milletle yeniden buluşturmak için beraberlik ve kardeşlik içinde, yepyeni bir siyaset ve demokrasi anlayışıyla, yepyeni bir Türkiye için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.''

Yoksulluğun olmadığı bir Türkiye istediklerini belirten Soylu, ''İnsanlarımızın inandığı gibi yaşayabileceği bir Türkiye istiyoruz. Halk olarak madem bu hükümetten memnun değiliz, hükümetin kendine gelmesi için 29 martta gereken uyarıyı yapalım'' dedi.

Süleyman Soylu, mitingin ardından kentten ayrıldı.Kategori : POLİTİKA