Aragones Volkana aptal dememiş

Aragones Volkana aptal dememiş
Fenerbahçe, Aragones'i savundu. Dünkü iddiaların ardından bir açılma yapan kulüp yönetimi, Luis Aragones'in, kalecilerin aptal olduğu yönünde bir açıklamada bulunmadığını bildirdi. Abone ol

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Luis Aragones'in, kalecilerin aptal olduğu yönünde bir açıklamada bulunmadığını bildirdi.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bazı gazetelerde yer alan, Aragones'in, minesota seo Kayserispor maçında kırmızı kartla oyun dışında kalan kaleci Volkan Demirel hakkındaki sözlerinin hayali olduğu vurgulandı.

Açıklamada, ''Maç sonrası Kayseri Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak sol omzuna dikiş atılan oyuncumuzla ilgi olarak teknik direktörümüzün, gerek basın toplantısında, gerek Lig TV'de yaptığı röportajda, kalecilerin aptal olduğu yönünde bir açıklaması olmamış, soyunma odası ve maç sonrası yürüyüş yolunda da tercümanı Umut Köse aracılığıyla böyle bir kelime kullanıldığı yolunda bir tercüme yapılmamıştır'' denildi.

Maçtan hemen sonra soyunma odasına gelen kaleci Volkan Demirel'le, teknik direktörün ve kaleci antrenörünün, posisyonla ilgili görüştükleri ve geçmiş olsun dileğinde bulundukları dile getirilen açıklamada, ''Son haftalarda alınan neticelerin ışığı altında, bu kez de teknik direktörümüzün ağzından söylendiği iddia edilen ve öncelikle kalecimiz Volkan Demirel, sonrasında da dünyanın her ülkesinde bu mesleği icra eden kalecileri hedef alan bu söylem hayalidir, yakıştırmadır. Bu kelimenin, teknik direktörümüz Luis Aragones tarafından kullanılmadığını bir kez daha ısrarla hatırlatıyor, haberi yayınlayan medya kurumlarına işin doğrusunu açıklamayı görev biliyoruz'' ifadeleri yer aldı.Kategori : SPOR