Arda Fenerbahçeye gider mi?

Arda Fenerbahçeye gider mi?
Tanju Çolak, Fatih Akyel, Emre Belözoğlu... Adları Galatasaray'la özdeşleşmiş bu isimler gün geldi Fenerbahçe forması giydi. Peki ya Arda Turan?Abone ol

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Fenerbahçe'ye transfer olmayı hiç düşünmediğini, bundan sonrada böyle birşeyin olmayacağını söyledi.

İstanbul'da özel bir kolejin spor yarışmalarının ödül törenine mikro beton fiyat katılan Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, bir öğrencinin 'Fenerbahçe'ye gelir misin?' şeklindeki istekli sorusuna, ''Fenerbahçe'ye gitmeyi hiç düşünmedim, bundan sonrada böyle birşey olmaz.'' diye cevap verdi.

Galatasaray'da yaşanan teknik direktörlük değişikliğinin de takıma yarar sağlayacağına inandığını belirten Arda, ''Bülent hocamızın bizim için ayrı bir önemi var. Kendisinin takımın başına gelmesi yarar sağlayacaktır. Şuan iyi günlerimiz ama unutmayalımki kötü günlerimizde olacaktır.'' diye konuştu.

Sarı - kırmızılı futbolcu takım içinde yaşanan sakatlıkların kendilerini etkilemeyeceğini, sahaya 11 kişi çıktıktan sonra sakatlıkların fazla önemli olmayacağını belirtti.

Bu arada spor ödülleri törenine Beşiktaşlı futbolculardan Serdar Kurtuluş ve Serdar Özkan, Fenerbahçe Ülker antrenörü Bogdan Tanjeviç ve oyuncusu Gordon Giricek, Efes Pilsenli oyuncu Kerem Tunçeri, spor yazarları İsmet Badem, Faik Çetiner, Ümit Aktan, Kaan Kural, Murat Murathanoğlu, rallici Volkan Işık da katıldı. Konuklar dereceye giren öğrencilere kupalarını verdiler.Kategori : SPOR