Kanalizasyondan ceset çıktı

Kanalizasyondan ceset çıktı
Adana'da bir rögarda, ayakları koli bandıyla bağlanmış kadın cesedi bulundu. Cesedi kanalizyonda çalışma yapan işçi buldu. Abone ol

74150. Sokak'ta temeli atılan inşaatın atık su tesisatını kanalizasyona bağlama çalışması yapan işçi, rögar kapağını açtığında içer maine seo de bir kadın cesedi olduğunu gördü. İşçisinin durumu bildirmesinin ardından, olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlem aldı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Cankur ekipleri ile olay yeri inceleme görevlilerinin çalışmaları sonucunda, kanalizasyona giren görevliler, çürümüş haldeki cesedi karton kutuya koyarak çıkardı.

Boğazında fular bulunan ve ayakları da koli bandıyla bağlı olan ceset, daha sonra torbaya konularak otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Polis ekipleri, henüz kadının kimliğini tespit edemedi. Bu arada, inşaat işçisi rögar kapağını kaldırdığında suyu göremediğini belirterek, "Beton bloğun aşağı düşmüş olabileceğini düşündüm. Aşağıya bir taş attım, su sesi gelmedi. İyice bakınca ceset olduğunu gördüm. Hemen polise haber verdim" dedi.Kategori : GÜNCEL