İnternette tuzağa düştü

İnternette tuzağa düştü
İnternette tanıştılar. Genç kız sevdiğini görünce şok oldu. Ama iş işten geçmişti.Abone olEskişehir'de internette tanıştığı ve görüşmek için gittiği İstanbul'da bedensel engelli olduğunu öğrendiği kişiyle zorla evlendirildiğini iddia eden kadın şikayetçi oldu.

Alınan bilgiy adwords reklam zamanlama e göre, Batıkent Mahallesi Kervan Sokak'ta ailesiyle birlikte yaşayan Meryem S. (21), internette arkadaşlık kurduğu ve evlenme kararı aldığı Seyithan S. (24) ile tanışmak için 21 Martta İstanbul'a gitti.

Seyithan S'nin bir kolu ile iki bacağında engel olduğunu gören Meryem S, evlenmekten vazgeçti. Seyithan S'nin yakınları Sebahattin S. (34), Abdülkerim S. (38) ve Tahir S'nin ''Buraya gelinlik giymek için geldin kefenle gidersin'' diye tehdit ettiği öne sürülen Meryem S'nin evlenmek zorunda kaldığı bildirildi.

Babası Cemal T. (48) ile geçen hafta İzmir'de bir yakınlarının düğününe giden Meryem S. geri dönmedi ve Eskişehir'deki ailesinin yanına gitti. İstanbul'daki evine dönmediği için eşi ve yakınları tarafından tehdit edildiğini öne süren Meryem S, polise başvurarak şikayette bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kategori : GÜNCEL