Beşiktaşlı Cisse manken oldu

Beşiktaşlı Cisse manken oldu
Kulübün resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi için mankenlik yaptı.Abone ol

Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Edouard Cisse, kulübün resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi için mankenlik yaptı.

Derginin eylül sayısı için Kartal Yuvası ürünleri ile objektif karşısına geçen Cisse, verdiği pozlarla manken stratejik seo leri aratmadı. Derginin moda sayfasına konuk olan Fransız oyuncu, en iyi huyunun elinin açık olması, en kötü huyunun ise inatçılığı olduğunu belirtti.

Paris Saint Germain formasıyla Marsilya'yı 2-1 yenip Fransa Kupası'nı kazanmasını en büyük başarısı olarak nitelendiren Cisse, en heyecanlandığı anlarını ise 5 ve 1 yaşındaki iki kızının doğması olarak ifade etti. En korktuğu şeyin paraşütle atlamak olduğunu dile getiren Cisse, en son olarak da Steven Gerard'ın hayatını anlatan biyografi kitabını okuduğunu bildirdi.

Hayatında en değer verdiği şeyin ailesi olduğunu açıklayan Edouard Cisse, hayat felsefesinin ise ''Günü yaşa'' olduğunu dile getirdi.

Cisse en son, 2003-2004 sezonunda Monaco'da oynarken Avrupa Şampiyonlar Ligi finalinde Porto'ya kaybettiklerinde ağladığını anlatırken, batıl inancını ise ''Masada kesinlikle başkasının elinden tuz almam'' diye açıkladı.Kategori : SPOR