İhya Balak toprağa verildi

İhya Balak toprağa verildi
Makamında hain bir saldırıya uğrayan Milli Piyango Genel Müdürü Balak, toprağa verildi.Abone ol

Makamında silahla vurularak öldürülen Milli Piyango (MP) Genel Müdürü İhya Balak'ın cenazesi Çanakkale'nin Seddülbahir köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ankara'dan cenaze otosu ile sabah saatlerinde stomach botox turkey prices Çanakkale'nin Seddülbahir köyüne getirilen İhya Balak'ın cenazesi, Yahya Çavuş camiinde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına babasının yanına defnedildi. Cenaze namazı sonrası cami avlusundan çıkan tabutu gören İhya Balak'ın annesi Müzehher Balak, "Oğlumu nereye götürüyorsunuz. Oğlumu götürmeyin. Oğlumu koruyamadılar" diyerek sitemde bulundu.

İhya Balak'ın eşi Necla, kızları Burcu ve Eda ile 78 yaşındaki annesi Müzehher Balak, cami ile köy mezarlığı arasındaki yaklaşık 1 kilometrelik mesafeyi tabutun arkasından güçlükle yürüyerek gitti.

Yaklaşık 20 yıldır Seddülbahir köyüne yaz aylarında babasının yanına geldiğini belirten ve konuşurken göz yaşlarına hakim olamayan Seddülbahir köyü eski muhtarı Ahmet Güler, "O çok iyi bir insandı. Onun öldüğünü duyunca sabaha kadar uyuyamadım. En son bayram namazında buraya gelmişti. Beraber babasının mezarına gittik. Çok yazık oldu" dedi.Kategori : GÜNCEL