Kartalın Gökhan Zan pişmanlığı

  • Ana Sayfa
  • Kartalın Gökhan Zan pişmanlığı
Kartalın Gökhan Zan pişmanlığı
Beşiktaş Yönetimi, Gökhan Zan'ı satmadığına pişman oldu. Abone ol

Ara transferde iki stoper almak için arayışlara başlayan Beşiktaş, sezon başında Gökhan Zan'ı satmadığına pişman oldu. Transfer döneminde Fransa Ligi'nden St. Etienne ve Bordeaux tarafından istenen futbolcu, takımın ihtiyacı olduğu gerekçesiyle kadroda tutulmuştu.

Ha prefabrik evler tta transferin bittiği gün son bir atak daha yapan Bordeaux, Gökhan için 4 milyon euro önerdi. Konuyu değerlendirmeye alan yönetim, Fransız kulübüne kararını verdi, satmayacaklardı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Gökhan Zan gibi bir futbolcuya ihtiyacı bulunduğunu söylemiş, gidişine izin verilmemişti. Zaten yönetim de, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek futbolcuyla nikah tazeleyip, daha iyi bir bedelle göndermenin hesaplarını yapmıştı.

Ancak evdeki hesap, çarşıya uymadı. Gökhan önce performansında düşüş kaydetti, ardından da şanssız bir sakatlık yaşadı. Tedavi için Hollanda'ya giden Gökhan Zan, tüm sıkıntılarından kurtulabilmek için yoğun bir programa alındı. Ancak bu ayrılık, siyah - beyazlılara pahalıya maloldu.
Stoper konusunda sıkıntı yaşayan Kartal, yeni transferi Diatta'dan da beklenen verimi alamadı.

Savunmasında gedikler veren siyah - beyazlılar, şimdi hem Gökhan'ın dönmesini, ara transferde de yeni stoperin alınmasını bekleyecek. Ancak Gökhan Zan'ın dönüşü en az 5 haftayı bulacak.Kategori : SPOR