Güller Köşke ne zaman çıkacak?

Güller Köşke ne zaman çıkacak?
Gül ailesi, hala Dışişleri Bakanlığı konutunu kullanıyor. Köşk'e ne zaman çıkacaklar?Abone ol

Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesi ile birlikte en çok merak edilen konulardan biri de Gül ailesinin Çankaya Köşkü'ne ne zaman taşınacağı oldu.
Gül'lerin, Köşk'e taşınmak konusunda aceleci davranmayacağı, kızları Kübra' avene anti age nın düğününden ya da Ramazan Bayramı'ndan sonra taşınmayı planladığı öğrenildi.

Gül'ün yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, First Lady Hayrünnisa Gül, şu anda oturdukları Dışişleri Bakanlığı Konutu ile aralarında sadece bir caddenin bulunduğu Çankaya Köşkü'ne taşınmakta aceleci davranmayacak. Hayrünnisa Gül, önümüzdeki günlerde kızının evlilik hazırlıkları ile ilgilenecek, zamanının önemli bir bölümünü İstanbul'da geçirecek.

"YÜKÜMÜZ AĞIRLAŞTI"
Kübra Gül'ün düğününden ya da Ramazan Bayramı'ndan sonra Gül ailesi yeni evleri Çankaya Köşkü'ne yerleşecek.

Gül ailesi bu süre içinde Dışişleri Bakanlığı konutunu kullanacak. Abdullah Gül her sabah Dışişleri Konutu'ndan çıkıp, caddeyi geçecek ve mesaisi için Çankaya Köşkü'ne gidecek.

Cumhurbaşkanlığı ile ilgili tartışmaların odağında yer alan Hayrünnisa Gül'ün, eşinin Köşk'e çıkmasını değerlendirirken "Yükümüz daha da ağırlaştı, sorumluluğumuz daha da arttı" dediği öğrenildi.Kategori : POLİTİKA