Serenden İboya dava

Serenden İboya dava
Seren Serengil, Gülben Ergen değil Tatlıses'e dava açacak. Bakın neden?Abone ol

Gülben-Seren tartışmasına yorum getiren İbrahim Tatlıses'e, Seren Serengil'den yanıt geldi

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde yorumculuk yaptığı programda Gülben Ergen’le ilgili bir anons sırasında “Gülben patlasa da kurtulsak” diyerek gündeme gelmişti. Seren’in bu yorumu dün ak karin estetigi fiyatlari şam İbo Show’da masaya yatırıldı.

Konuğu Gülben hakkında böyle bir cümle kuran Seren Serengil için “İsmini bile söylemek istemiyorum. Böyle bir saygısızlık, hainlik, fesatlık var mı? Böyle bir insani düşünce yok” diyen Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda “Yılan” dediği Gülben’i böyle savundu.

Bu sözlere sinirlenen Seren, bu sabah “Orada Neler Oluyor?’ adlı programa telefonla bağlanarak konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi.

“İbrahim Tatlıses’in bana hakaret ettiği ikinci programıdır. Maalesef davalık olacağımızı belirtmek istiyorum. İbrahim Tatlıses, bu kadın için yılan demişti. Ülkesine ihanet edene hain denir. Arkadaşının sevgilisine göz dikene hain denir. Bu tanıma kimin yakıştığını kamuoyuna bırakıyorum. Ben bu piyasada 16-17 yıldır varım. Benim hakkımda bir televizyon patronunun sevgilisi olduğumla alakalı veya herhangi birisinden tek taş, ev, villa aldığımla alakalı bir haber duydunuz mu? Hayatım boyunca ahlaksızlık yapmadım. Alnımın akıyla, hiçbir kötü geçmişim olmadan yaşayan biriyim” diyen Seren, kendi programında bu konuya değinmeyeceğini sözlerine ekledi.Kategori : MAGAZİN