Küstah İsrailliden büyük ayıp

  • Ana Sayfa
  • Küstah İsrailliden büyük ayıp
Küstah İsrailliden büyük ayıp
İsrail'de yayınlanan bir yarışma programı İslam dünyasını ayağa kaldırdı. İsrail buna rağmen yarışmacıyı uyarmadı!Abone ol

İsrail'de Hristiyanları kızdıran programın ardından bu kez de Tv programında yarışmacılardan birinin ayakkabısına "Muhammed" adını takması, İsrailli Arapları ve İslam toplumu liderlerini öfkelendirdi.

Haaretz ga hipnozla vajinismus tedavisi zetesinin internet sitesindeki habere göre, İsrail'in kanal 10 televizyonunda yayımlanan yarışma programı "Surviver"ın Natan Beşevkin adlı yarışmacısı, elenen İsrailli Arap yarışmacı Nesrin ile alay ederken ayakkabısının birine "Nesrin" birine de "Muhammed" diye hitap etti.

BEŞKEVİN ALAY ETTİ

Arapları öfkelendiren bölüm, Kanal 10'la bağlantılı Nana10 adlı internet sitesinde de yayımlandı. Yarışmanın başlarında elenen Nesrin'le sınır polisi olan Beşkevin'in yarışma boyunca anlaşamadığı, daha önceki bölümlerde de Beşkevin'in, Nesrin'le alay ettiği belirtildi.

İsrailli Arap milletvekili Şeyh İbrahim Tzarzur, Nana10'da yayımlanan bölümü "onur kırıcı ve çirkin bir kampanya" olarak nitelendirerek, Kanal 10'u İslam ve Hristiyanlığa karşı kampanya düzenlemek ve "ateşle oynamakla" suçladı.

İsrail Başbakanı Ehud Olmert, birkaç gün önce, yine Kanal 10 televizyonundaki bir talk şov programında Hz. İsa ve Hz. Meryem'le alay edilmesi nedeniyle Hristiyanlardan özür dilemek zorunda kalmıştı.Kategori : DÜNYA