Erdoğandan korktu mitingi bitirdi

  • Ana Sayfa
  • Erdoğandan korktu mitingi bitirdi
Erdoğandan korktu mitingi bitirdi
CHP lideri Deniz Baykal Varsak'ta halka sesleniyordu. Birden aklına bir şey geldi ve mitingi bitirdi. Abone ol

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal dün kendi Antalya Varsak'ta halka seslendi. Ancak saat geç olmuştu. Hava kararmak üzereydi. Birden seçim yasakları aklına geldi ve vatandaşa ''Yarın Başbakan çıkar, 'Deniz Baykal kanunu ihlal etti. Saat 18.00'den sonra güneş battıktan sonra Varsak'ta miting yaptı' der. 'Gece rhode island seo miting yaptı, kanunu ihlal etti' diye suç duyurusu yapsınlar, ama 'yolsuzluk yaptı, kalpazanlık yaptı' diye şikayet etmesinler'' dedi. Ve mitingi bitirdi.

Baykal, Konyaaltı Belediyesinin tapu teslim töreninin ardından partililerin araçlarıyla oluşturduğu konvoy eşliğinde, seçim otobüsüyle Varsak beldesine geçti.

VARSAK'I KURTARMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIK

Bir park alanında toplanan vatandaşlara, otobüsün içinden seslenen Baykal, Varsak beldesinin belediyelik hakkının alındığını belirterek, şunları söyledi:

''Mühür onlarda, hüküm onlarda... Merkezden Antalya'nın, Kepez'in, Varsak'ın kaderini tayin ediyorlar. Ankara'da masa başında yapılacak, Antalyalı 'başüstüne' diyecek, altına imza atacak. Yok öyle, imza atmayacak. Bugün sizlerin, Varsak ve Kepez üzerinde oynanan oyunlara son vereceğini görüyorum. Varsak'ın belediyeliğinin iptal edilmemesi için büyük mücadele verdik. Anayasa Mahkemesine taşıdık, TBMM'de mücadele verdik, ama Nuh dediler Peygamber demediler, bir türlü kabul etmediler.

Şimdi Varsak'ta herkese diyorum ki hiç merak etmeyin. Varsak'ın belediyelik hakkını almış olabilir, ama ben bize söz veriyorum CHP iktidarında Varsak, yeniden belediye olacak.''

SAAT GEÇ OLDU, BAŞBAKAN BİZİ ŞİKAYET EDERKategori : GÜNCEL